0dn.10godz.8min.
1 X 2 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Derby Madrytu na remis! Skrót meczu Atletico Madryt - Real Madryt 1:1 [WIDEO]

Derby Madrytu na remis! Skrót meczu Atletico Madryt – Real Madryt 1:1 [WIDEO]

W 26. kolejce La Liga sezonu 2020/21 zostały rozegrane derby Madrytu. Obecny lider ligi podjął mistrza Hiszpanii. Spotkanie zakończyło się podziałem punktów.

Atletico Madryt mecz z Realem Madryt rozpoczęło bardzo dobrze. „Rojiblancos” wyszli na prowadzenie już w 15. minucie meczu za sprawą kapitalnego wykończenia ze strony Luis Suareza. Dla Realu Madryt gola strzelił Karim Benzema w 88. minucie rywalizacji. Do końca meczu nie padła już żadna bramka, w wyniku czego spotkanie  zakończyło się wynikiem 1:1 i podziałem punktów.

Warto zobaczyć: Atletico lepiej punktuje, kiedy Joao Felix jest na ławce! Statystyki są brutalne dla Portugalczyka

Za sprawą niedzielnego remisu drużyna Diego Simeone ma już tylko trzy punkty przewagi nad drugą w tabeli FC Barceloną. Trzeba jednak pamiętać, że „Los Colchoneros” rozegrali w tym sezonie ligowym jeden mecz mniej niż Katalończycy.