Atletico Madryt vs Athletic Bilbao
1dn.6godz.4min.
11.95 X3.50 24.00 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto

Bramka Kuna przeciwko Albanii

Reprezentacja Argentyny pokonała w towarzyskim meczu Albanię aż 4-0. Trzecią bramkę dla 'Albicelestes’ strzelił napastnik Atletico Madryt, Sergio Aguero.

Mecz rozgrywany na Estadio Monumental w River Plate był przygotowaniem zawodników Sergio Batisty do Copa America, które rozpocznie się już 1 lipca, właśnie w Argentynie. Od pierwszych minut gospodarze przejęli inicjatywę, a ich rywale nie zdołali nawiązać z nimi walki przez całe 90 minut.

Argentyna 4-0 Albania

5′ Lavezzi 1-0

42′ Messi 2-0

74′ Aguero 3-0

90′ Tevez 4-0

Kirek7
Kirek7

Niech nastrzela jak nawiecej bramek moze wyciagniemy wiecej za Niego kasy

KamilRMCF
KamilRMCF

Bardzo ładny gol, świetna asysta Messiego a na koniec Kun mija bez problemu bramkarza i umieszcza piłkę w pustej bramce. Kun musi zostać u Was, El Derbi Madrileno straci wiele na jego nieobecności

Dylan
Dylan

No niekoniecznie straci, jeśli przejdzie do Realu 😀 A tak poważnie mówiąc, to chociaż jakieś 80% kibiców straciło jakieś 90% zaufania do niego (w tym ja), to wolałbym jednak, żeby został bo zawodnikiem jest świetnym + zapewniłby pewnie jakieś 25 bramek w sezonie, jak nie 30 😉

Korona
Korona

Skoro Kun nie chce grać już dla Atletico, nie ma sensu go trzymać. Jak go zatrzymają na siłę to zaczną się zapewne jakieś fochy, bunty, może specjalnie będzie marnować okazje, nie chcę czegoś takiego.
Niech Real wykłada kasę i niech idzie tam. Wszystkim to wyjdzie na dobre.