Atletico Madryt vs Numancia
0dn.12godz.18min.
1 X 2 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto

Atletico wygrało 1:0 w sparingu z Al Ain

W dniu dzisiejszym Atletico Madryt rozegrało sparing, w którym przeciwnikiem był emiracki Al Ain. Na trybunach Vicente Calderon zjawiło się 10.000 kibiców. Podopieczni Diego Simeone nie zawiedli kibiców i w mocno okrojonym składzie, w którym piłkarze pierwszego składu wymieszani byli z młodzieżą zdołali wygrać 1:0. Rojiblancos przeważali od samego początku, jednak składnych akcji było jak na lekarstwo. W 10. minucie niezły strzał oddał Dani Marquez, a później bardzo dobrym dośrodkowaniem popisał się Saul Niguez. Na szczęście tuż przed zakończeniem pierwszej połowy arbiter podyktował dla gospodarzy rzut karny, który na bramkę zamienił Diego Costa. W drugiej połowi ładnym uderzeniem po akcji Brazylijczyka popisał się Raul Garcia. Następnie do siatki trafił Borja Galan, ale sędzia słusznie odgwizdał pozycję spaloną. Prowadzenie podwyższyć próbowali także Mario Suarez i Ivan Calero, ale wszystko to nie przyniosło efektu w postaci bramek. Warto wspomnieć, że niemal przy każdej ofensywnej akcji Atletico najwięcej do powiedzenia miał Diego Costa, który rozegrał bardzo dobre spotkanie. Przed końcem meczu bardzo dobrą interwencją po strzale Yousifa Al Hosaniego popisał się Sergio Asenjo.

Skład Atletico: Asenjo – Javi Manquillo, Cata Diaz, Pulido, Silvio – Dani Marquez, Tiago, Saul, Ivan, Raul Garcia – Diego Costa

Z ławki weszli: Miranda, Filipe, Mario Suarez, Calero, Borja Galan