Dziś mamy:23 September, 2021

Atlético Madryt i Elda Industrial podpisały umowę o współpracy

Atlético Madryt i Elda Industrial podpisały umowę i współpracy. Ten drugi klub to filia CD Eldense, która na mocy porozumienia otrzyma wsparcie od Rojiblancos w zakresie sportowym oraz metodologii pracy.

 

Partnerstwo zostało zatwierdzone wczoraj na Vicente Calderón. Stronę madrycką reprezentował Rafael Carmona, natomiast ekipę z Alicante prezydent Joaquín Maestre Amer. O finalizacji przedsięwzięcia poinformowała Elda za pośrednictwem sieci społecznościowych.

 

„Klub Elda Industrial i Atlético Madryt podpisali porozumienie na stadionie Vicente Calderón, w którym uczestniczył koordynator madrytczyków ds. wypożyczonych graczy Rafael Carmona oraz nasz prezydent Joaquín Maestre Amer.

 

Partnerstwo, które zostało ustalone po kilku spotkaniach pomiędzy dwoma podmiotami, za główny cel stawia szkolenie sportowe i przeniesienie metodologii pracy Atlético do klubu niższej kategorii.

 

Kluby rozpoczną pracę nad powyższymi zadaniami i mamy nadzieję, że zaowocuje ona w czasie, pozwalając graczom z Medio i Alto Vinalopó uczyć się i rozwijać pasję jaką jest piłka nożna.”

 

Elda Industrial została założona w 1967 roku i obecnie występuje w walenckiej grupie IV w Preferente Regional (5. poziom rozgrywek). Drużyna w ostatnich kilku latach zanotowała dwa awanse. W kampanii 2012/13 wygrali swoją grupę w Segunda Regional (7. poziom), natomiast w sezonie 2014/15 zwyciężyli w Primera Regional (6. poziom).

 

Źródło: Cadena SER/własneShare
0 0 Głos
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
0
Chcielibyśmy wiedzieć co o tym sądzisz, zostaw komentarz!x
()
x