Dziś mamy:18 April, 2024
3dn.3godz.58min.

Zwycięstwo Atlético Madryt B

W meczu 30. kolejki Tercera División Atlético Madryt B odniosło domowe zwycięstwo nad Alcobendas Sport 2-1. Mecz z większą determinacją rozpoczęli gospodarze, których na prowadzenie wyprowadził w 27. minucie Pruden. 12 minut później na 2-0 podwyższył Néstor Gordillo. Sytuacja Rojiblancos skomplikowała się w 50. minucie kiedy z boiska został wyrzucony Roberto Núñez. Grający w przewadze goście zdołali strzelić gola w 61. minucie, a strzelcem został Jony Lomas. To jednak wszystko na co tego dnia było stać przyjezdnych i Atleti zdobyło ostatecznie 3 pkt.

Zwycięstwo oznacza, że Colchoneros nadal zajmują 3. miejsce w tabeli grupy 7. i jednocześnie zmniejszyli stratę do wicelidera, która obecnie wynosi tylko 3 punkty. W następnej kolejce madrytczycy zmierzą się na wyjeździe z Móstoles – 13. ekipą w ligowej klasyfikacji. Mecz odbędzie się 27 marca.

Atlético Madryt B – Alcobendas Sport 2-1 (2-0)

[1-0] Pruden 27’

[2-0] Néstor Gordillo 39’

[2-1] Jony Lomas 61’

Czerwona kartka: R. Núñez (Atlético)

Żółte kartki: Franco, Jony Lomas, Liivak, Manu, Del Val, Sergio Parla (Alcobendas)

Sędzia: José Luis Gutiérrez Borjabad

Skład Atlético B: Bernabé – Rafa Muñoz, Iván Márquez, Nacho Monsalve, Dani Espejo, Pape, Pierre, Arona Sané (Tete 82’), Néstor Gordillo (Benja 61’), Pruden (Amath 52’), R. Núñez

Skład Alcobendas: Andrés Muñoz – Raúl Díez, Manu, Franco (Murci 58’), Sergio Parla, Alex, Liivak (Del Val 72’), Sottile, Gonzalo (Lass 76’), Jony Lomas, Sartor