Dziś mamy:16 September, 2021

Wywiad z Cerezo

Prezydent Atletico Madryt, Enrique Cerezo, wypowiedział się na temat przyszłych meczów swojej drużyny. Zapewne nie wszyscy wiedzš, że Hiszpan jest także producentem filmowym.

Na pytanie, jak nazwałby film o Atletico Madryt, który miałby ukazać kolejne mecze klubu z Vicente Calderon odpowiedział – “Godzina dzielnych” [hiszp. “La Hora de los Valientes”], ponieważ piłkarze muszš odzyskać pewnoœć i zaufanie, wygrywajšc kolejne spotkania. Czekajš nas ciężkie starcia z Sevillš, Getafe i Villarreal. Jeœli zwyciężymy w tych pojedynkach, możemy mówić o tym, że wyszliœmy z kryzysu.

Cerezo uważa, że poczštek słabej serii “Los Rojiblancos” miał poczštek w przegranym meczu z Arisem Saloniki – Nie chodzi o sam wynik, ale o styl gry. To był poczštek naszych problemów. Aris był niezwykle wymagajšcym przeciwnikiem. Cały styczeń minšł pod znakiem przegranych.

Prezydent klubu wypowiedział się także na temat ostatnich doniesień na temat przejęcia klubu przez grupę inwestorów na czele z Gabrielem Camunasem – Klub nie jest na sprzedaż. Wszystkie doniesienia sš kłamstwem i majš na celu zamydlić oczy kibicom. Staramy się wykonywać naszš pracę w sposób uczciwy i konsekwetnie podnoszšc jakoœć zespołu.

Ostatnim tematem był obecny szkoleniowiec Atletico Madryt, Quique Sanchez Flores – To wielki trener. Mówi się, że powinniœmy z nim być na dobre i na złe, a kiedy nadeszły gorsze czasy, odwracamy się od niego. Nie ulega wštpliwoœci, że jest wspaniałym szkoleniowcem z wielkimi umiejętnoœciami. Quique nadal pracuje z zespołem.Share
0 0 Głos
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
0
Chcielibyśmy wiedzieć co o tym sądzisz, zostaw komentarz!x
()
x