Dziś mamy:28 March, 2024
4dn.10godz.49min.

Występy Rojiblancos na wypożyczeniach

Borja (Murcia): Ostatnie 15 minut w przegranym meczu z Celtą (1-0). Niczym specjalnym się nie wyróżnił.

Cabrera (Numancia): Cały mecz przeciwko Alcoyano (2-0). Przyczynił się do zachowania czystego konta.

Micael (Zaragoza): Pierwsza połowa w przegranym meczu z Rayo (2-1). Nie może zaliczyć tego występu do udanych.

Raul Garcia (Osasuna): Cały mecz przeciwko Sportingowi (1-1). Starał się, szukał bramki lecz nieskutecznie.

Ruben Perez (Getafe): Nie zagrał ani minuty przeciwko Realowi Madryt (0-1).

Pacheco (Rayo): Wrócił po kontuzji ale nie zagrał z Zaragozą (1-2).

Joel (Rayo): Cały mecz, wpuścił bramkę z Zaragozą (1-2). Bez fajerwerków w debiucie.

Pulido (Rayo): Cały mecz na środku obrony z Zaragozą (1-2). Dobry występ w debiucie.

Diego Costa (Rayo): Druga połowa i bramka która przyczyniła się do wygranej z Zaragozą (1-2). Bardzo dobry debiut Costy.