Real Sociedad vs Atletico Madryt
5dn.18godz.14min.
11.50 X3.00 21.50 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto

Wysokie zwycięstwo Atletico B

Atletico B rozegrało swoje spotkanie w ramach 14. kolejki rozgrywek Segunda Division B (Grupa I). Podopieczni Milinko Panticia rozgromili 6:1 w wyjazdowym meczu ostatni zespół w tabeli – Montaneros. Choć nic nie zapowiadało takiej demolki, kiedy do przerwy utrzymywał się wynik 1:1. Już w 10. minucie spotkania do siatki trafił napastnik Atletico B, Pedro Martin. Na 3 minuty przed przerwą strzałem z lewej strony do remisu doprowadził zawodnik gospodarzy, Ruben Rivera. Po przerwie jednak bramki zdobywali tylko nasi chłopcy z cantery. Najpierw w 62. minucie na 2:1 strzelił Regalon, strzelając głową po dobrym dośrodkowaniu z prawej strony boiska. W 76. minucie bramkarz gospodarzy odbił piłkę po strzale Pedro, ale w odpowiednim miejscu znalazł się Kader i strzelił kolejnego gola. 6 minut później swoją drugą bramkę w tym meczu zdobył Pedro. Niespełna dwie minuty później było już 5:1 dla Atletico B, a bramkę strzałem z prawej strony zdobył Kader. Gospodarzy w 90. minucie dobił Cesar Ortiz.

Skład Atletico B: Iago – Regalon, Javi Cantero, Cesar Ortiz, Michel – Fer Lopez, Kader, Sergio Marcos, Pedro (Gerard 83′), Noguera (Omar 83′) – Ivan (Cidoncha 85′)

Bramki: 1:0 – Pedro 10′, 1:1 – Ruben Rivera 42′, 1:2 – Regalon 62′, 1:3 – Kader 76′, 1:4 – Pedro 82′, 1:5 – Kader 84′, 1:6 – Cesar Ortiz 90′