Mallorca vs Atletico Madryt
5dn.0godz.37min.
13.80 X3.25 22.00 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto

Wypowiedź Diego Simeone po zwycięstwie nad Rayo

Oto, co powiedział trener Atletico Madryt, Diego Simeone, po zwycięstwo jego drużyny 1:0 w wyjazdowym meczu z Rayo Vallecano: – To był trudny mecz. Dokładnie tego spodziewaliśmy się przed spotkaniem. Musze przyznać, że w pierwszych 15 minutach to Rayo przeważało. Na szczęście później zaczęliśmy coraz bardziej panować nad tym, co działo się na boisku. Chociaż w pierwszej połowie nie mieliśmy zbyt wielu okazji do strzelenia gola, to w drugiej połowie poprawiliśmy się, czego efektem była zdobyta bramka, a także kilka innych doskonałych sytuacji. Co do Falcao mogę powiedzieć, że jest on fantastycznym piłkarzem, jednym z najlepszych na swojej pozycji w lidze i tak jak Real ma Cristiano, a Barcelona ma Messiego – my mamy Radamela. Na pochwałę zasługuje także Arda Turan, który od momentu wejścia na boisku spisywał się naprawdę nieźle i właściwie grał tak, jak tego od niego chciałem.