1dn.13godz.1min.

Wyniki Atletico B i Atletico Feminas

04.12.2011, 19:00
CD Tenerife – Atletico B 0:0

W 16. kolejce rozgrywek Segunda Division B drużyna Atletico B w wyjazdowym meczu bezbramkowo zremisowała z CD Tenerife. Po raz kolejny podopieczni Milinko Panticia byli zespołem lepszym, a mimo to nie zdołali wywalczyć kompletu punktów. Najwięcej spustoszenia pod bramką gospodarzy siał Pedro Martin (m.in. w 40. minucie strzelił w poprzeczkę), a w ostatniej akcji meczu znakomitej szansy nie wykorzystał Gerard. Po tym spotkaniu Atletico B zajmuje 8. miejsce w tabeli i ma na swoim koncie 22 punkty. Do liderującego Realu Madryt B traci 11 punktów, a do Realu Oviedo, który jest na ostatnim premiowanym awansem do fazy play-off miejscu – 6 punktów. Okazja do zmniejszenia tych strat będzie już 11. grudnia, kiedy to w ramach 17. kolejki na własnym boisku chłopcy z cantery podejmą Rayo Vallecano B. Mecz rozpocznie się o godzinie 11:45.

Skład Atletico B: Iago – Regalon, Cesar Ortiz, Michel, Javi Cantero – Fer, Sergio Marcos, Omar (Ndoye 68′), Noguera (Gerard 84′), Saul (Luque 74′) – Pedro

04.12.2011, 11:30
Collerense – Atletico Madryt 2:3

W 12. kolejce rozgrywek Primera Division pań, piłkarzy Atletico Madryt odniosły cenne wyjazdowe zwycięstwo 3:2. Cały mecz przebiegał pod dyktando naszych zawodniczek. Już po pięciu minutach wyszły one na prowadzenie po tym, jak po dośrodkowaniu z rzutu rożnego strzałem głową Adriana umieściła futbolówkę w siatce. Na siedem minut przed końcem 1. połowy na 2:0 podwyższyła Priscila, strzelając z dystansu nie do obrony. Co prawda tuż po rozpoczęciu 2. części spotkania kontaktowego gola strzeliła Pili (bramka zdobyta z rzutu wolnego), to niemal natychmiast odpowiedziały piłkarki Atletico, a konkretnie Marieta, która w 50. minucie wykończyła ładną akcję całego zespołu. Na chwilę przed końcem spotkania rozmiary porażki zmniejszyła zawodniczka gospodyń – Pili. Wyszła ona sam na sam z Noelią i nie dała naszej bramkarce szans. Dzięki temu zwycięstwu Rojiblancos umocniły się na 9. miejscu z dorobkiem 18 punktów. Do lidera, FC Barcelony, tracą 18 punktów, ponieważ piłkarki z Barcelony jak na razie wygrały wszystkie 12 gier. W następnej kolejce zawodniczki Atletico zmierzą się na swoim boisku z zespołem Llanos Olivenza, a mecz odbędzie się 8. grudnia.

Skład Atletico Madryt Feminas:
Noelia – Paula Serrano, Paula Lopez (Vane 55′), Marta Carro, Leti, Vilanova, Marti, Pisco (Nagore 71′), Marieta (Amanda 66′), Adriana, Priscila (Constanza 80′)

Bramki: 0:1 – Adriana 5′, 0:2 – Priscila 38′, 1:2 – Pili 47′, 1:3 – Marieta 50′, 2:3 – Pili 89′