Dziś mamy:19 April, 2024
2dn.1godz.35min.

Villanueva vs. Atlético B 2-1: Udana remontada rywali

Rezerwy Atlético przegrały drugi mecz ligowy z rzędu. Tym razem za silna okazała się Villanueva, która na własnym obiekcie zdołała zwyciężyć 2-1, mimo że to goście pierwsi wyszli na prowadzenie. Porażka sprawia, że Rojiblancos po 11. kolejce zajmują czwarte, ostatnie premiowane udziałem w barażach o awans, miejsce w tabeli grupy VII Tercera División.

Spotkanie lepiej rozpoczęli podopieczni Óscara Fernándeza, którzy w 19. minucie wyszli na prowadzenie za sprawą bramki zdobytej przez Caio. Minimalne prowadzenie utrzymało się do przerwy. Po zmianie stron tuż po wznowieniu gry wyrównał Bogdan, a w 54. minucie gospodarze prowadzili 2-1 dzięki Stefanowi. W końcówce gracze z Madrytu próbowali wywalczyć choćby punkt, ale ostatecznie musieli uznać wyższość rywali.

Villanueva – Atlético B 2-1 (0-1)

[0-1] Caio 19’

[1-1] Bogdan 46’

[2-1] Stefan 54’

Żółte kartki: David, Zárate (Villanueva)

Sędzia: Ander Arizmendi

Skład Villanuevy: Rafa – Lucas, Luis, Bogdan, Diego, David, Paniagua, Zárate, Stefan, Álvaro, Mario

Skład Atlético B: Bernabé – Solano, Sergio, Montoro, Alberto, Keidi (Arona, 74′), Caio (Moya, 62′), Olabe, Perales, Robert, Rubén (Juan Moreno, 78′)