Dziś mamy:19 April, 2024
2dn.15godz.12min.

Valladolid B 1-2 Atlético B: Dublet Ródenasa przesądził o zwycięstwie

Atlético Madryt B wygrało na wyjeździe z rezerwami Realu Valladolid 2-1 w meczu 3. kolejki Segunda División B. Bohaterem spotkania został Alberto Ródenas, który zdobył dwie bramki. Rojiblancos awansowali apozycję lidera grupy I.

Colchoneros od początku kontrolowali przebieg potyczki. Przewagę udokumentowali w 26. minucie, kiedy Ródenas wykorzystał podanie Rubéna Fernándeza. Ten sam gracz podwyższył na 2-0 w 70. minucie. Rywali było stać jedynie na honorowe trafienie Porto, który wykorzystał dogranie z rzutu rożnego.

Po trzech meczach piłkarze Óscara Fernándeza mają na koncie siedem punktów i są na 1. miejscu w swojej grupie. Nie wszystkie ekipy rozegrały jednak spotkania tej kolejki.

Valladolid – Atlético B 1-2 (0-1)

[0-1] Alberto Ródenas 26’

[0-2] Alberto Ródenas 70’

[1-2] Porto 83’

Żółte kartki: Solano, Olabe, Rubén Fernández, Rubén, Mayoral

Sędzia: José Antonio Fernández Rodríguez (Ourense, Galicja)

Skład Valladolidu: Tanis – Apa (Rubén, 62’), Corral, Velásquez, Porto, Mari (Montenegro, 92′), Vega, Pérez, Miguel, Luis, Cobo (Mayoral, 52’)

Skład Atlético B: Carlos Marín – Andrés Solano, Sergi González, Antonio Montoro, Rafa Muñoz – Roberto Olabe, Arona Sané, Toni Moya (Salomón Obama, 67’) – Alberto Ródenas (Juan Moreno, 84’), Cristian Rodríguez y Rubén Fernández (Manny, 78’)