Celta Vigo vs Atletico Madryt
3dn.8godz.26min.
13.70 X3.60 21.95 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto

Urugwaj U-20 przegrał w finale Turnieju Czterech Narodów

Reprezentacja Urugwaju do lat 20 nie sprostała rówieśnikom z Senegalu i przegrała 1-4 w finale rozgrywanego w Doha Turnieju Czterech Narodów. Gracz Atlético, Nicolás Schiappacasse, wystąpił w wyjściowym składzie i rozegrał pełne 90 minut.

Oba zespoły spotkały się po raz drugi w ciągu kilku dni. W fazie grupowej lepsi okazali się także Afrykanie, którzy zwyciężyli wówczas 2-1. W finałowym starciu nie pozostawili najmniejszych wątpliwości  i już do przerwy prowadzili 2-0. Po godzinie gry było już 4-0, a odpowiedź zawodników z Ameryki Południowej z 62. minuty była jedynie golem honorowym.

Turniej był bardzo udany dla Schiappacasse pod względem indywidualnym. 17-latek zagrał we wszystkich czterech meczach, a trzykrotnie wychodził w pierwszym składzie. Ponadto zdobył dwie bramki w meczach przeciwko Katarowi i Korei Południowej.

Źródło: auf.org.uy