Alaves vs Atletico Madryt
1dn.14godz.14min.
14.00 X3.40 21.95 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto

Unión Adarve 2-2 Atlético B: Wypuszczone zwycięstwo

Atlético Madryt B zremisowało na wyjeździe z Unión Adarve 2-2. Spotkanie toczyło się bardzo dobrze dla podopiecznych Óscara Fernándeza, którzy prowadzili 2-0, aby ostatecznie tylko zremisować w dramatycznych okolicznościach przy grze w przewadze.

Rojiblancos mieli problemy od początku spotkania, ale zdołali przetrwać ataki gospodarzy, wśród których blisko trafienia był Juanma, ale jego strzał powędrował w poprzeczkę. Na prowadzenie wyszli jednak goście po niespełna pół godziny gry za sprawą Rubéna Fernándeza. Po zmianie stron na 2-0 podwyższył Juan Moreno. Pomocnik w 56. minucie skutecznie dobił strzał Christiana Peralesa.

Nadzieję graczom z Polideportivo Vicente del Bosque dał Héctor Gómez, który zdobył bramkę kontaktową w 70. minucie. Osiem minut później drugą żółtą kartkę obejrzał Cadete, więc gospodarzom w końcówce przyszło grać w osłabieniu. To jednak ich nie zraziło i Héctor po podaniu Juanmy ustrzelił dublet w 94. minucie spotkania.

Po dwóch meczach rezerwy Colchoneros zajmują czwarte miejsce w grupie I Segunda División B, lecz po zakończeniu 2. kolejki mogą spaść na piątą lokatę. W przyszłym tygodniu (3 września, 18:00) Atleti zagra na wyjeździe z rezerwami Valladolidu.

Unión Adarve – Atlético Madryt B 2-2 (0-1)

[0-1] Rubén Fernández 28’

[0-2] Juan Moreno  56’

[1-2] Héctor Gómez 70’

[2-2] Héctor Gómez 90+4’

Czerwona kartka: Cadete 78’ (Unión, za drugą żółtą)

Żółte kartki: Cadete (Unión); Moya (Atlético B)

Sędzia: Alexandre Alemán Pérez (Las Palmas, Wyspy Kanaryjskie)

Skład Unión: Parra – Juanma, Cadete, Olmedo, More – Jesús (Jacobo, 87’), Héctor, Gianni – Fran, Mateo (Darío, 69’), Ángel

Skład Atlético B: Carlos Marín – Sergi, Antonio Montoro, Tachi, Rafa Muñoz – Roberto Olabe, Toni Moya (Cristian Rodríguez, 77’) – Juan Moreno, Keidi Bare, Rubén Fernández – Christian Perales