Benfica Lizbona vs Atletico Madryt
0dn.8godz.39min.
13.05 X3.31 22.48 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto

Trzech graczy Atlético zagrało w reprezentacjach swoich krajów

W niedzielę trzech zawodników Rojiblancos miało okazję zmierzyć się w meczach o punkty swoich reprezentacji. Ghana z Thomasem Parteyem rozpoczęła walkę o awans na Puchar Narodów Afryki 2019, z kolei Koke oraz Saúl Ñíguez pojawili się w roli rezerwowych w meczu eliminacji Mistrzostw Świata.

Czarne Gwiazdy na własnym terenie podjęły Etiopię w ramach 1. kolejki eliminacji najbliższego PNA. Ghana bez większych problemów pokonała rywala 5-0, a w wyjściowym składzie wybiegł pomocnik Atlético, który zanotował asystę przy drugim trafieniu. Thomas przebywał na murawie do 72. minuty, kiedy wynik był już rozstrzygnięty.

Hiszpania udała się do Macedonii, aby podjąć tamtejszą kadrę w ramach eliminacji Mistrzostw Świata. Gracze z Półwyspy Iberyjskiego objęli prowadzenie 2-0, a następie rywale zdołali zdobyć bramkę kontaktową. Na szesnaście minut przed końcem meczu na murawie zameldował się Koke, z kolei Saúl mógł liczyć jedynie na krótki epizod, gdyż wszedł dopiero w drugiej minucie doliczonego czasu gry. Hiszpanie mają po sześciu meczach szesnaście punktów na koncie i są liderem grupy G. Taką samą zdobyczą mogą się pochwalić Włosi.