Dziś mamy:21 October, 2021

Trwają testy oświetlenia, a także montaż krzesełek w środkowej części trybun

Prace na Wanda Metropolitano nie zatrzymują się ani na chwilę. Tym razem klub poinformował o zaawansowanych pracach przy montażu krzesełek w środkowej części trybun oraz kontynuowaniu prac nad parkingiem. Przeprowadzono także test oświetlenia.

 

Montaż krzesełek w górnej części trybun już się zakończył, dlatego też robotnicy przeszli na poziom niżej. Z dnia na dzień widać coraz więcej gotowych siedzisk, dzięki czemu wyłania się powoli nazwa klubu, która będzie widoczna w środkowej części trybun za sprawą białych krzesełek. Warto podkreślić, że odległość pomiędzy rzędami wynosić będzie od 59 do 73 centymetrów, co daje znacznie większą przestrzeń niż na Vicente Calderón (33 centymetry).

 

Trwają także prace nad parkingiem, który znajdował się będzie za trybunami południową i wschodnią, tuż obok drogi M-40. Wylewanie betonu i asfaltu idzie szybko, dzięki czemu widać coraz większe postępy. Parking pomieści blisko 1700 aut.

 

Przeprowadzono także test oświetlenia, za które odpowiedzialna jest firma Philips. Wanda Metropolitano wyposażony będzie w 336 projektorów wykorzystujących technologię LED. Dach natomiast będzie w stanie wyświetlać 16 milionów kolorów (podczas meczów będą to oczywiście odcienie czerwonego i biały), co pozwalać będzie na dowolne manipulowanie oświetleniem oraz kolorami w zależności od okoliczności.

 

Źródło: AS/Mundo DeportivoShare
0 0 Głos
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
0
Chcielibyśmy wiedzieć co o tym sądzisz, zostaw komentarz!x
()
x