Dziś mamy:24 May, 2024
25.05.2024, g. 16:15
La Liga (Hiszpańska Primera Division)
Real Sociedad vs Atletico Madryt
Do meczu pozostało:
0dn.19godz.23min.
12.35 X3.30 23.10 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Toni Munoz i Kiko zostanš zatrudnieni?

Atlético Madryt po cichu pracuje nad swoim nowym projektem bardziej niż kiedykolwiek, ponieważ zespół nadal walczy o europejskie puchary, a do zakończenia rozgrywek ligowych pozostały cztery kolejki.

 

Decyzja w sprawie zmianie organizacji zajęła trochę czasu, teraz Miguel Ángel Gil Marín i pozostali członkowie zarzšdu sš zaangażowani w poszukiwania nowych ludzi do pracy. Jednš z podstawowych idei jest odzyskanie starych wartoœci organizacyjnych, więc w instytucji głównie będš się znajdować postacie z czerwono-białš przeszłoœciš. W obliczu założenia „najbardziej profesjonalnie, ale nie mniej sentymentalnie” pracę mogš stracić Jesús García Pitarch oraz José María Amorrortu, którzy spędzili na Vicente Calderón pięć sezonów i można zakładać, iż poczuli przywišzanie do klubu.

 

Marca dowiedziała się, że Atlético będzie chciało odzyskać Toni Munoza i Kiko Narváeza, jednak umowa z żadnym nie została dotychczas podpisana. Pochodzšcemu z Córdoby byłemu lewemu obrońcy, który był dyrektorem cantery przed Amorrortu i dyrektorem sportowym przed Pitarchem, można bez wštpienia zaufać. Dzięki swojemu doœwiadczeniu, Toni mógłby połšczyć obydwa stanowiska – pracowałby jako dyrektor szkółki młodzieżowej i dyrektor sportowy. Urzšd, jaki miałby sprawować Kiko nie jest dokładnie uœciœlony. W rzeczywistoœci chodzi bardziej o strefę komunikacyjnš. Francisco Narváez Machón pełniłby w Los Rojiblancos funkcję na wzór Jorge Valdano w Realu Madryt. Taka osoba naprawdę się przyda, gdyż Atlético ma przed sobš masę projektów, w tym wejœcie na rynek międzynarodowy, budowa nowego stadionu, czy nowej bazy treningowej.

 

Należy podkreœlić, że jest to wstępny projekt Enrique Cerezo i Miguela Ángela Gila Marína, sporzšdzony „skład” niekoniecznie musi być taki sam, jak ustalono wczeœniej. Toni Munoz przykładowo może być niechętny do wysłuchiwania jakichkolwiek ofert, zanim nie zostanie wyjaœniona jego sytuacja w Getafe. Z Kiko kontakty sš już bardziej poważne i bardziej zaawansowane. Oficjalna wersja Atléti jest taka, jak w każdym przypadku – czekanie do zakończenia sezonu La Liga przed zamknięciem transakcji.

 

Nad Manzanares szukajš także nowego szkoleniowca, podjęto bowiem decyzję o nie przedłużaniu kontraktu z Quique Sánchez Floresem. Faworytem jest Luis Enrique, a Rafa Benítez najgrubszš alternatywš. Jeœli nie uda się zatrudnić żadnego z nich, rozważane będš inne opcje.

 Share
0 0 Głosy
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.

0
Chcielibyśmy wiedzieć co o tym sądzisz, zostaw komentarz!x