Celta Vigo vs Atletico Madryt
1dn.18godz.47min.
13.90 X3.73 21.96 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto

Tercera División: Rezerwy Atlético wygrały z liderem

Atlético Madryt B pokonało na własnym boisku Internacional Madryt 2-0. Zwycięstwo może cieszyć tym bardziej, że zostało odniesione nad liderem tabeli. Bramki dla Rojiblancos zdobyli Perales oraz Juan Moreno. Dzięki zdobyciu trzech punktów, podopieczni Óscara Fernándeza przesunęli się na trzecie miejsce w tabeli i tracą punkt do pierwszej pozycji.

W pierwszej połowie nie padła żadna bramka, a bliżej sukcesu byli goście, wśród których dobrym strzałem popisał się Tello, ale piłka tylko musnęła poprzeczkę. Powody do zmartwień mieli gospodarze, którzy w 31. minucie stracili Andrés Solano. Gracz rozciął lewy łuk brwiowy i było konieczne założenie dziesięciu szwów.

Po przerwie śmielej zaatakowali Colchoneros, co okazało się kluczem do sukcesu. W 63. minucie Perales wykończył akcję po dośrodkowaniu Arony. W 85. minucie wynik meczu ustalił Juan Moreno, który po indywidualnej akcji i okiwaniu kilku rywali oddał strzał w kierunku lewego słupka bramki strzeżonej przez Franco.

Atlético Madryt B – Internacional Madryt 2-0 (0-0)

[1-0] Perales 63’ (asysta: Arona)

[2-0] Juan Moreno 85’

Żółte kartki: Guile, Pablo Gil (Internacional)

Sędzia: González Oliva

Skład Atlético: Bernabé – Andrés (Rafa, 31’), Montoro, Tachi, Sergi – Arona (Rubén Fernández, 83’), Keidi, Olabe, Juan Moreno – Toni Moya (Nacho Heras, 58’), Perales

Skład Internacionalu: Franco – Pablo Gil, Guille, Gorro (Dani, 73’), Herrero – Perea – Herranz, Bustar (Adri, 70’), Tello, Dani Guillén (Ramírez, 46’) – Vaccarini

Źródło: clubatleticodemadrid.com