Dziś mamy:28 October, 2021

Suarez: Nie wiem, jak to się stało

Także Mario Suarez udzielił wywiadu po przegranym spotkaniu na Vicente Calderon. Defensywny pomocnik, tak jak pozostali zawodnicy, był bardzo rozgoryczony porażkš przed własnš publicznoœciš.

Prawdš jest, że kiedy schodziliœmy do szatni spotkanie wyglšdało zupełnie inaczej, ponieważ zespół naprawdę dobrze się prezentował, mieliœmy pełnš kontrolę nad meczem, dominowaliœmy na boisku, ale stało się to, co nie może się nam zdarzać, straciliœmy trzy bramki na własnym stadionie – powiedział.

Straciliœmy w ostatnich dwóch spotkaniach aż 6 bramek. To sš rzeczy nad którymi musimy wyraŸnie popracować, a podobna sytuacja nie może się powtórzyć. Nie wiem, jak to się stało, że strzelili nam 3 bramki. Przegraliœmy po strzale z karnego i dwóch bardzo dziwnych trafieniach. Jesteœmy bardzo zirytowani.

Chcieliœmy tutaj wygrać, a teraz będziemy musieli pojechać do Niemiec i zagrać, jak najlepiej tylko potrafimy i czekać na wynik Arisu. Najgorsza strona piłki nożnej jest wtedy, gdy coœ zależy od innych zespołów. To będzie trudne, ale wiemy, co musimy zrobić – zakończył.Share
0 0 Głos
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
0
Chcielibyśmy wiedzieć co o tym sądzisz, zostaw komentarz!x
()
x