Dziś mamy:20 April, 2024
1dn.15godz.14min.

Simeone: Griezmann zrobił różnicę

Według tego co powiedział po wygranym 3:0 meczu Copa del Rey Diego Simeone, Argentyńczyk wierzył, że wprowadzenie Antoine Griezmanna odmieni losy spotkania. Rojiblancos walczyli przeciwko rywalom z niższej klasy rozgrywkowej- L’Hospitalet w pierwszym spotkaniu 1/16 Pucharu Króla, a po pierwszej odsłonie na tablicy widniał bezbramkowy remis.

Jednakże wejście Francuza z ławki po zmianie stron wprowadziło sporo ożywienia do gry drużyny zanim Gabi i 'Cebolla’ Rodriguez przypieczętowali zwycięstwo swoimi golami i przybliżyli Atletico do derbów Madrytu w następnym etapie rozgrywek.

Oto co miał do powiedzenia Cholo na pomeczowej konferencji prasowej: -Myślę, że graliśmy całkiem dobrze i poprawiliśmy się w drugiej połowie, jednak w pierwszych 45 minutach rywale zamknęli się i nie dopuścili nas do działania. Jednak gdy na boisku pojawił się Griezmann, gra całego zespołu poprawiła się. Również Lucas zagrał bardzo dobrze mimo swojego młodego wieku. Nasi przeciwnicy byli bardzo dobrzy taktycznie i to sprawiło nam dużo problemów. Mimo wszystko zaprezentowali się dobrze i pozostawili dobre wrażenie.