Dziś mamy:19 April, 2024
2dn.6godz.7min.

Simeone: Chcieliśmy dobrze zagrać

Atlético Madryt wczoraj na wyjazdowym meczu przeciwko Espanyolowi, przegrało 3:0. Przedstawiamy konferencje prasową Cholo po tym spotkaniu.

Zrelaksowanie. – W pierwszej połowie graliśmy dobrze, mieliśmy jasne cele i mogliśmy strzelić. Oni grali u siebie, mają bardzo dobrych piłkarzy i zagrali bardzo dobry mecz. W drugiej połowie, zaczęliśmy z akcją w której mogliśmy zdobyć gola, jednak tak się nie stało. Zaczęliśmy grać słabiej, po świetnej akcji Pedrosa wszystko poszło nie po naszej myśli.

Nic nie wyszło. – Pozytywne jest to i trzeba to docenić, iż nadal walczymy w obronie drugiego miejsca w lidze.

Zadowolenie z zespołu. – Tak, jestem zadowolony. Zgraliśmy na wysokim poziomie w pierwszej połowie, chcieliśmy dobrze zagrać i tworzyliśmy okazje bramkowe. Końcówka należała do Espanyolu i wygrali.

Brak intensywności. – Nie sądzę, że to zawiodło. Mecz do 60 minuty, był rozegrany na wysokim poziomie obu drużyn. Potem nie było juz tak kolorowo i przegraliśmy.