Dziś mamy:23 April, 2024
4dn.12godz.33min.
11.95 X3.30 23.80 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto

Rojiblancos na występach w reprezentacji

Czterech zawodników Atletico Madryt było wczoraj w kadrze swoich reprezentacji na zaplanowane mecze towarzyskie.

Silvio, który został powołany do reprezentacji Portugalii, w wygranym 5:0 spotkaniu z Luksemburgiem wszedł na boisko w 65. minucie i zmienił Joao Pereirę. Pojawił się na boisku przy stanie 4:0, jednak przy piątej bramce dla swojego zespołu nie miał swojego udziału.

Thibaut Courtois, nasz młody bramkarz powołany do reprezentacji Belgii, nie miał okazji do wykazania się. Belgowie zremisowali ze Słowenią 0:0, ale utalentowany golkiper na boisku się nie pojawił, gdyż cały mecz w bramce rozegrał Simon Mignolet.

Podobny los spotkał Eliasa, który również nie wystąpił w spotkaniu Niemcy – Brazylia. Canarinhos przegrali z naszymi zachodnimi sąsiadami 2:3, a Elias przesiedział cały mecz na ławce rezerwowych.

Z kolei nasz najnowszy nabytek, turecki skrzydłowy Arda Turan, zagrał 45 minut w meczu swojej reprezentacji przeciwko Estonii. Turcy wygrali ten mecz 3:0, a wszystkie bramki padły w 1. połowie, a więc w czasie, kiedy na boisku przebywał świeżo upieczony Rojiblanco. Nie miał on jednak bezpośredniego udziału przy jakiejkolwiek bramce swojego zespołu.