Mallorca vs Atletico Madryt
0dn.14godz.22min.
13.75 X3.20 22.15 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto

Rojiblancos na występach w reprezentacji

Kilku zawodników Atletico Madryt, którzy zostali powołani do swoich reprezentacji narodowych, zagrało wczoraj w meczach swoich drużyn. Największe powody do zadowolenia może mieć Arda Turan.

Turecki pomocnik Rojiblancos rozegrał pełne 90 minut w spotkaniu eliminacji Mistrzostw Europy. Jego zespoł pokonał na własnym boisku Kazachstan 2:1, a nasz piłkarz strzelił bramkę na wagę zwycięstwa w ostatniej minucie spotkania. Powody do zadowolenia ma również Diego Godin, który wyszedł w pierwszej ’11’ w towarzyskim meczu, w którym Urugwaj zmierzył się z Ukrainą. Zespół z Ameryki Południowej po dość zaciętym spotkaniu wygrał 3:2.

Reszta powołanych zawodników nie może być szczęśliwa. Thibaut Courtois nie znalazł się w kadrze meczowej na mecz Belgii z Azerbejdżanem w ramach eliminacji Mistrzostw Europy (1:1). Na boisku w reprezentacji Portugalii nie pojawił się Silvio (cały mecz przesiedział na ławce rezerwowych, a jego drużyna pokonała na wyjeździe Cypr 4:0), a w reprezentacji Argentyny nie zagrał Eduardo Salvio (jego drużyna pokonała Wenezuelę 1:0).

Również Alvaro Dominguez i Joel nie zagrali w spotkaniach, na które zostali powołani. Ten pierwszy obejrzał wygrany 3:2 mecz reprezentacji Hiszpanii z Chile z perspektywy ławki rezerwowych, a drugi w ten sam sposób mógł obejrzeć jak jego koledzy z reprezentacji Hiszpanii U-21 gromią reprezentację Gruzji U-21 7:2.

Lista następnych spotkań, w których mogą wystąpić gracze Atletico Madryt (GMT+1 – Polska):

04.09.2011, godz. 02:00 – Honduras vs Kolumbia (Luis Perea, Radamel Falcao)

05.09.2011, godz. 20:45 – Hiszpania U-21 (Joel) vs Gruzja U-21

06.09.2011, godz. 20:30 – Belgia (Thibaut Courtois) vs USA

06.09.2011, godz. 20:30 – Austria vs Turcja (Arda Turan)

06.09.2011, godz. 22:00 – Hiszpania (Alvaro Dominguez) vs Liechtenstein

06.09.2011, godz. 22:00 – Argentyna (Eduardo Salvio) vs Nigeria

07.09.2011, godz. 02:15 – Jamajka vs Kolumbia (Luis Perea, Radamel Falcao)