2dn.20godz.38min.

Rojiblancos na wypożyczeniach

Atletico Madryt, oprócz wyjątkowo szerokiej kadry na ten sezon, ma również kilku zawodników na wypożyczeniach. Oto krótkie zestawienie, jak gracze Colchoneros spisują się w ostatnich tygodniach.

Borja (Murcia) – W ostatnim spotkaniu Murcii przeciwko Valladolid zdobył swoją pierwszą bramkę. Niestety nie przesądziło to o jego występie przeciw Numancii i mecz obejrzał z ławki rezerwowych.

Cabrera (Numancia) – Rozegrał cały mecz w barwach Numancii przeciwko Murcii. Numancia przegrała 2:1, lecz Cabrera nie popełnił żadnego indywidualnego błędu.

Raul Garcia (Osasuna) – zagrał drugą połowę przeciwko Sevilli (0-0), a we wczorajszym spotkaniu z Granadą strzelił dla Osasuny bramkę na 0:1, dając tym samym prowadzenie swojej drużynie. Mecz skończył się remisem 1:1.

Micael (Saragossa) – rozegrał 64 minuty w spotkaniu przeciwko Betisowi, przegranym przez Real 4-3, oraz 73 minuty przeciw Maladze. Specjalnie nie zawinił przy straconych bramkach, ale zarazem nie pokazał nic szczególnego.

Fran Merida (Sporting Braga) – nie zagrał w poniedziałek przeciwko Vitorii Guimaraes, a w ostatnim spotkaniu Bragi wszedł na zaledwie 5 ostatnich minut.

Pacheco (Rayo) – jak narazie w 3 spotkaniach ligowych zagrał łącznie 73 minuty. Konkretnie 25 minut z Realem Madryt, 45 minut z Levante i 3 minuty debiutując przeciwko Getafe.

Ruben Perez (Deportivo) – cały mecz przeciwko Espanyolowi, prawdopodobnie wystąpi również dziś przeciwko Betisowi.