Dziś mamy:23 April, 2024
4dn.10godz.2min.
11.95 X3.30 23.80 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto

Rezerwy Atlético udanie wznowiły zmagania w Segunda B

Po prawie miesiącu przerwy na boiska Segunda División B powrócili piłkarze rezerw Atlético. Przed własną publicznością podjęli Unión Adarve i zwyciężyli 2-1 po bramkach Alberto Ródenasa oraz debiutującego Jorge Ortiza.

W pierwszej połowie przeważali goście, lecz obrona Rojiblancos dobrze radziła sobie z atakami, a na wyróżnienie zasługiwał golkiper Miguel San Román, który w 25. minucie dwukrotnie obronił strzały rywali.

Po zmianie stron spotkanie nabrało jeszcze większego tempa, a wyraźnie poprawili się gospodarze. To zaowocowało trafieniem Ródenasa w 63. minucie, który dobił piłkę po przewrotce Jorge. Nowy piłkarz sześć minut później trafił już do siatki, a przeciwników było stać tylko na honorową bramkę, której autorem w 85. minucie został Héctor.

Po 21 kolejkach Atleti zajmuje ósme miejsce w tabeli grupy I ze stratą pięciu punktów do strefy barażowej. Gracze Óscara Fernándeza mają rozegrane jedno spotkanie mniej, gdyż tydzień temu nie odbył się mecz z Gimnásticą Segoviana z powodu złych warunków atmosferycznych. Najbliższym rywalem Colchoneros będą rezerwy Realu Valladolid. Starcie odbędzie się 21 stycznia o 12:00.