Dziś mamy:19 April, 2024
1dn.22godz.14min.

Reprezentacje: Gol Griezmanna, czyste konta Godína i Giméneza

Wczoraj wieczorem i dziś w nocy pierwsi przedstawiciele Atlético mieli okazję zaprezentować się w barwach swoich reprezentacji. Na boisku pojawiło się w sumie pięciu graczy Rojiblancos.

Keidi Bare rozegrał 90 minut przeciwko Irlandii Północnej U-21. Niestety jego Albania U-21 przegrała 0-1, a on sam w doliczonym czasie gry został ukarany drugą żółtą kartką, przez co musiał opuścić boisko i nie zagra w poniedziałkowym starciu z Islandią U-21.

Antoine Griezmann rozegrał 89 minut przeciwko Holandii. Francuzi bez żadnych problemów rozbili Holendrów aż 4-0, a napastnik Colchoneros strzelił gola i zaliczył asystę przy golu Thomasa Lemara na 3-0.

Yannick Carrasco rozegrał 90 minut przeciwko Gibraltarowi. Choć Belgowie wygrali aż 9-0, skrzydłowy Atlético ani nie zdobył bramki, ani nie zaliczył żadnej asysty.

Diego Godín i José Giménez rozegrali po 90 minut przeciwko Argentynie. Spotkanie zakończyło się bezbramkowym remisem. Pod koniec pierwszej połowy młodszy ze stoperów obejrzał żółtą kartkę. W ekipie gości cały mecz na ławce rezerwowych przesiedział Augusto Fernández. Taki sam los spotkał Filipe w wygranym boju Brazylii z Ekwadorem (2-0).