Atletico Madryt vs Athletic Bilbao
1dn.0godz.33min.
11.95 X3.50 24.00 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto

Remis w derbach rezerw

W spotkaniu inaugurującym 29. kolejkę grupy nr 7 Tercera División Atlético Madryt B zremisowało na wyjeździe z drugą drużyną Rayo Vallecano 1-1. W 31. minucie na prowadzenie wyszli goście za sprawą bramki zdobytej przez Néstora Gordillo. Do wyrównania stanu meczu doszło w 50. minucie za sprawą Juancho Lópeza. Jak się później okazało, było to trafienie ustalające wynik spotkania.

Dzięki remisowi Rojiblancos awansowali na 3. miejsce w tabeli i będą je okupować przynajmniej do jutra, kiedy reszta drużyn rozegra swoje mecze. w 29 grach druga drużyna Atlético ma na koncie 49 punktów i walczy o miejsce w pierwszej czwórce, które premiuje grą w barażach o awans do wyższej ligi.

Rayo Vallecano B – Atlético Madryt B 1-1 (0-1)

[0-1] Néstor Gordillo 31’

[1-1] Juancho López 50’

Żółte kartki: Nico, Óscar (Rayo); Rafa (Atlético)

sędzia: Roberto Benito

Składy:

Rayo B: Álex Campros – Ruben, Aki, Mario (c), Nico, Claveria, Fran (Lozano 83′), Óscar, Juancho, Isi (E. Perez 65′), Rubén Ramiro (Saballs 76′)

Atlético B: Bernabé – Rafa (c), Dani Espejo, Pape, Iván Marquez, Tiri, Arona, Pierre, Villa (R. Núñez 48′), Néstor (Katime 82′), Prudent (Amath Deidhiou 62′)