Villarreal vs Atletico Madryt
3dn.12godz.53min.
13.10 X3.75 22.20 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto

Real Madryt B 1-1 Atlético B: Remis w derbach rezerw

W meczu 11. kolejki Segunda Diviisón B doszło do małych derbów Madrytu, w których rezerwy Atlético zremisowały na wyjeździe z drugą drużyną Realu 1-1. Dla Rojiblancos było to piąte z rzędu spotkanie bez zwycięstwa.

W pierwszej połowie Atleti starało się przejąć inicjatywę i po wytrzymaniu ataków gospodarzy swoje okazje mieli Toni Moya oraz Manny, lecz na przerwę drużyny schodziły przy wyniku bezbramkowym. Po zmianie stron lepiej rozpoczęli Królewscy, którzy w 53. minucie wyszli na prowadzenie za sprawą rzutu karnego egzekwowanego przez Javiego Sáncheza. Colchoneros nie poddali się jednak i kwadrans później doprowadzili do wyrównania, kiedy Christian Perales wykorzystał centrę Manny’ego.

Podopieczni Óscara Fernándeza plasują się na dziewiątym miejscu w tabeli grupy I ze stratą pięciu punktów do miejsca premiowanego grą o awans do Segunda División. Kolejnym rywalem Atlético B będzie Coruxo, a do starcia dojdzie 4 listopada o 17:00 na terenie rywala.

Real Madryt B – Atlético B 1-1 (0-0)

[1-0] Javi Sánchez 53’-k.

[1-1] Christian Perales 68’ (asysta: Manny)

Żółte kartki: Tejero, Jaume, Cristo, Reguilón, Seoane (Real Madryt B); Manny, Perales, Tachi, Arona (Atlético B)

Sędzia: Pablo Brea Peón (La Coruña, Galicja)

Skład Realu Madryt B: Belman – Tejero (Alex, 74’), Manu H., Javi Sánchez, Reguilón – Franchu, Jaume, Seoane (Fidalgo, 85’), Cristo – Dani Gómez, Quezada.

Skład Atlético B: Miguel San Román – Rafa Muñoz, Tachi, Antonio Montoro (Arona Sané, 62’), Sergi – Carlos Isaac , Keidi Bare, Toni Moya, Manny – Christian Perales (Cristian Rodríguez, 86’), Alberto Ródenas (Nico Schiappacasse, 64’).