Celta Vigo vs Atletico Madryt
3dn.21godz.41min.
13.50 X3.60 22.05 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto

Raport z wypożyczeń: cudowna bramka Silvio, trafienie Pedro, debiut Joela

Czas na kolejny raport odnośnie tego jak na wypożyczeniach w innych klubach radzą sobie poszczególni piłkarze Atletico Madryt. Na drugoligowym froncie błysnął Pedro Martin. Młody napastnik znalazł się wyjściowym składzie Numancii na mecz z Elche. Jego drużyna wygrała 3:1, a on sam przebywał na boisku przez godzinę i był autorem drugiego gola. Bramkę możecie obejrzeć na filmiku niżej (od 5:15). Natomiast Leandro Cabrera i Borja Gonzalez zaliczyli w swoich zespołach po 90 minut. Ten pierwszy na tle Sabadell zaprezentował się całkiem przyzwoicie i cieszył się ze zwycięstwa swojego Herculesa Alicante (3:1). Z kolei 20-letni napastnik nie pomógł swoim kolegom z Hueski i niestety musiał pogodzić się ze stratą punktów na rzecz Villarreal (0:1).

W La Liga fantastycznego gola strzelił Silvio. Boczny obrońca przyczynił się do tego, że Deportivo pokonało Celtę (3:1) i zdobyło bardzo ważne trzy punkty w kontekście walki o utrzymanie. Trafienie portugalskiego obrońcy z pewnością jest jednym z najładniejszych w tej kolejce. Nieźle pokazał się także Pizzi, którym jednak tym razem zapisał się w protokole meczowym jedynie żółtą kartką. Obaj piłkarze przebywali na boisku przez pełne 90 minut. Nadal kontuzjowany jest Ruben Perez, który nie znalazł się w kadrze meczowej Betisu na starcie z Valencią (0:3).

Coraz lepiej w Anglii czuje się Joel Robles, który zaliczył wczoraj swój ligowy debiut. Bramkarza Wigan nie zjadła trema i przeciwko Newcastle zagrał bardzo dobry mecz. The Latics wygrali 2:1, a Hiszpan był pewnym punktem defensywy i nie zawinił przy straconym golu, jednocześnie kilka razy ratując swój zespół przed stratą gola. Wygląda więc na to, że 22-latek na dłużej zadomowi się między słupkami angielskiej drużyny, sadzając tym samym na ławce Aliego Al-Habsiego. Z kolei Ruben Micael wciąż narzeka na uraz i opuścił kolejne spotkanie Bragi, który pokonała Gil Vicente (3:1).