Benfica Lizbona vs Atletico Madryt
0dn.10godz.37min.
13.05 X3.31 22.48 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto

Raport z wypożyczeń, 5-11 czerwca: Albacete coraz bliżej awansu

Już tylko trzech Rojiblancos pozostało na placu boju w sezonie 2016/17. Drużyna żadnego z nich nie dogrywa jednak kampanii bez walki o najwyższe dla siebie cele. Boca Juniors walczy o mistrzostwo Argentyny, Tenerife lada moment rozpocznie walkę o awans do Primera DIvisión, a o krok od promocji do Segunda División jest Albacete. Jedynym mankamentem jest fakt, że z trójki Axel Werner, Amath Ndiaye i Héctor Hernández tylko ten ostatni miał okazję wystąpić w ubiegłym tygodniu.

Axel Werner (Boca Juniors)

Tym razem golkiper nie zanotował występu, gdyż w argentyńskiej Primera División trwa przerwa reprezentacyjna, a do kadry Albicelestes powołania oczywiście dostać nie mógł z racji braku regularnej gry.

Amath Ndiaye (Tenerife)

Podczas czwartkowego treningu kilku piłkarzy odbyło indywidualne rozmowy z trenerem, a wśród nich był także Senegalczyk. Napastnik, który niedawno wrócił po kontuzji w ostatniej kolejce ligowej nie znalazł się w kadrze meczowej, aby lepiej przygotować się do zbliżających baraży o awans. Kanaryjczycy pokonali Saragossę 2-1 i w końcowej tabeli zajęli czwartą pozycję. Pierwszym rywalem w walce o LaLiga będzie Cádiz, który zajął piątą lokatę. Dwumecz zostanie rozegrany 15 i 18 czerwca.

Héctor Hernández (Albacete)

Zespół napastnika podjął na własnym terenie Atlético Baleares w ramach baraży o Segunda División. W pierwszym meczu na Majorce padł remis 1-1. W rewanżu od pierwszej minuty zagrał Héctor, dla którego faza play-off nie przebiega pomyślne i był to czwarty kolejny mecz bez zdobytej bramki. Zawodnik zszedł w 56. minucie przy stanie 0-0. Po regulaminowym czasie gry było 1-1, więc konieczne było rozegranie dogrywki. W tej większą determinacją wykazali się gospodarze, którzy w 117. minucie strzelili decydującego gola. Ostatnią przeszkodą w powrocie na zaplecze Primera División są rezerwy Valencii.