Atletico Madryt vs Athletic Bilbao
0dn.7godz.47min.
11.91 X3.50 24.20 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto

Raport z wypożyczeń #32: Moreira wrócił do zdrowia, odwołany mecz Albacete

Tylko dwóch piłkarzy Atlético grających na wypożyczeniu pojawiło się na boisku w ubiegłym tygodniu. Z powodu kontuzji wystąpić nie mógł Diogo Jota, zawieszony za kartki jest Bernard Mensah, a Emiliano Velázquez przesiedział spotkanie na ławce rezerwowych. Okazji do gry nie miał André Moreira, którego klub dopiero na dziś ma zaplanowane spotkanie ligi portugalskiej. Do skutku nie doszedł mecz Albacete, którego piłkarz wypadł z okna i trafił do szpitala.

Héctor Hernández (Albacete)

Ligowy mecz z Huescą został przełożony z uwagi na wypadek piłkarza Albacete. Pelayo Novo wypadł z okna na trzecim piętrze hotelu, gdzie zgrupowała się drużyna przed spotkaniem. Piłkarz z licznymi złamaniami trafił na oddział intensywnej terapii, a jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Diogo Jota (Wolverhampton)

Portugalczyk nie zagrał w meczu z Middlesbrough z racji kontuzji kostki. Jego zespół poradził sobie bez niego, zwyciężając 2-1. Wolves na siedem kolejek przed końcem rozgrywek są liderem i zapewnili sobie co najmniej grę w barażach o awans.

Pierre Kunde (Granada)

Znalazł się w wyjściowym składzie na mecz z Lorcą. Kameruńczyk pokazywał się w wieku obszarach boiska i wygrał większość pojedynków. Na murawie przebywał do 65. minuty i zszedł przy stanie 1-1. Jego koledzy nie zdołali jednak nawet zdobyć punktu i beniaminek wygrał 3-2. Mimo porażki, Granada pozostała na piątej pozycji w klasyfikacji Segunda, lecz jej forma w ostatnim czasie nie napawa optymizmem.

Bernard Mensah (Kasımpaşa)

Ghańczy nie znalazł się w kadrze na mecz przeciwko Göztepe, ponieważ był zawieszony za czerwoną kartkę, którą obejrzał w poprzedniej kolejce. Jego koledzy wygrali 2-0 i awansowali na 10. miejsce ligi tureckiej.

André Moreira (Belenenses)

Drużyna wypożyczonego golkipera dopiero dziś wieczorem kończy kolejkę ligi portugalskiej w spotkaniu z FC Porto. Bramkarz w ostatnim czasie zmagał się z urazem, ale kilka dni temu prasa portugalska donosiła, że jest zdolny do gry.

Emiliano Velázquez (Rayo Vallecano)

Obrońcy ponownie nie było dane zagrać w meczu ligowym, a starcie z Cádizem przesiedział na ławce rezerwowych. To już czwarta kolejka z rzędu bez choćby minuty spędzonej na boisku. Drużyna z Madrytu zremisowała 1-1 i straciła pozycję lidera Segunda na rzecz Sportingu Gijón.

Luciano Vietto (Valencia)

Mecz z Leganés rozpoczął na ławce rezerwowych i pojawił się na boisku na ostatnie 20 minut przy prowadzeniu 1-0. Argentyńczyk ponownie nie dał argumentów trenerowi, aby ten częściej na niego stawiał, a wynik do końca nie uległ zmianie. Nietoperze niezmiennie zajmują czwarte miejsce w tabeli z dużą przewagą nad kolejnymi rywalami oraz punktem straty do Realu Madryt.