Mallorca vs Atletico Madryt
1dn.18godz.51min.
13.80 X3.25 22.00 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto

Raport z wypożyczeń, 29.05-4.06: Tenerife powalczy o LaLiga w barażach

Najwyższe ligi w Europie grające systemem jesień-wiosna zakończyły już rozgrywki, ale trwa decydująca faza w niższych ligach hiszpańskich. W Segunda División pewne gry w barażach o awans do Primera jest Tenerife, w którym występuje Amath Ndiaye. Z kolei poziom niżej o wejście na zaplecze LaLiga walczy Albacete Héctora Hernándeza, które odpadło z mistrzowskich play-offów i teraz mierzą się w dwustopniowych barażach ostatniej szansy. Sezon wciąż trwa w Argentynie, lecz ma to niewielkie znaczenie z uwagi na niezmienny status rezerwowego Axela Wernera.

Axel Werner (Boca Juniors)

Golkiper zasiadł na ławce rezerwowych w meczu 27. kolejki ligowej, w której jego zespół zmierzył się u siebie z Independiente. Xeneizes wygrali 3-0, a dzięki potknięciu River Plate, odskoczyli największemu rywalowi na cztery punkty. Do końca zmagań pozostały dwie serie gier.

Amath Ndiaye (Tenerife)

Senegalczyk w swoim drugim meczu po wyleczeniu kontuzji ponownie zasiadł na ławce rezerwowych. Kanaryjczycy na własnym obiekcie podjęli Gimnàstic i musieli przełknąć gorycz porażki 0-1. Wypożyczony napastnik pojawił się na placu gry w 61. minucie tuż po stracie bramki. Mimo porażki Chicharreros zapewnili sobie grę w barażach o awans do Primera División. W Segunda pozostała do rozegrania jeszcze jedna kolejka ligowa, a później ekipy z miejsc 3-6. przystąpią do fazy play-off o jedno wolne miejsce w elicie.

Héctor Hernández (Albacete)

Po przegranym dwumeczu z Lorcą klub z Kastylii-La Manchy przystąpił do baraży drugiej szansy wraz z ekipami z miejsc 2-4., które przeszły pierwszą fazę swoich zmagań oraz drugim przegranym mistrzem swojej grupy – rezerwami Barcelony. Przeciwnikiem Alba jest Atlético Baleares, a pierwszy mecz na Majorce zakończył się wynikiem 1-1, co w lepszej sytuacji stawia gospodarzy rewanżu. Héctor grał od początku i zszedł w 70. minucie, kiedy jego zespół przegrywał 0-1.