Celta Vigo vs Atletico Madryt
3dn.11godz.34min.
13.70 X3.60 21.95 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto

Raport z San Siro: Rossoneri odpadli z Udinese w ćwierćfinale Pucharu Włoch

Kibice Milanu mogą czuć się rozczarowani. Wczoraj ich ulubieńcy przegrali na San Siro z Udinese (1-2) i odpadli tym samym z walki o Puchar Włoch. Oznacza to, że jedyną szansą na wywalczenie jakiegoś trofeum pozostała dla Rossonerich Liga Mistrzów. Wczorajsze starcie z Bianconeri zaczęło się dla gospodarzy znakomicie. Po dość sprawnej kontrze Valter Birsa zagrał z prawego skrzydła płaską piłkę w pole karna, a ta dotarła do ustawionego na czwartym metrze Mario Balotellego, który nie miał problemu z pokonaniem bramkarza rywali. Goście nie zamierzali się jednak poddawać i zdołali odpowiedzieć w 41. minucie. Urby Emanuelson sfaulował we własnej szesnastce Silvana Widmera, a rzut karny na bramkę zamienił Luis Muriel. Mecz był bardzo wyrównani i obaj golkiperzy mieli pełne ręce roboty. Udinese ostateczny cios zadało w 78. minucie. Kontratak Bianconerich celnym strzałem sprzed pola karnego zakończył Nicolás López.

Skład Milanu: Christian Abbiati – Mattia De Sciglio, Cristian Zapata (Philippe Mexès 36′), Adil Rami, Urby Emanuelson (Ignazio Abate 87′) – Nigel de Jong, Antonio Nocerino (Keisuke Honda 82′), Robinho, Kaká, Valter Birsa – Mario Balotelli