Atletico Madryt vs Real Madryt
1dn.9godz.24min.
12.94 X3.46 22.48 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto

Rápido 1-1 Atlético B: Niepokonani Rojiblancos wciąż w czołówce

Rezerwy Atlético zremisowały 1-1 z Rápido Bouzas w wyjazdowym meczu 5. kolejki Segunda División B. Rojiblancos pozostają jedną z trzech niepokonanych drużyn w grupie I.

Atleti od początku miało ochotę przejąć kontrolę nad meczem. Starania nad udokumentowaniem przewagi przyniosły rezultat w 32. minucie w postaci bramki Christiana Peralesa. Napastnik wykończył akcję po znakomitym dograniu Arony Sané. Goście długo utrzymywali korzystny wynik, lecz po przerwie odważniej grała ekipa z Galicji. W 84. minucie Yago doprowadził do wyrównania i ustalił wynik potyczki.

Gracze ze stolicy z dziewięcioma punktami na koncie zajmują ósme miejsce, lecz tracą jedynie trzy oczka do liderującej Cercedy. To właśnie ta drużyna będzie kolejnym przeciwnikiem Rojiblancos. Do starcia dojdzie 24 września o 12:00 na Cerro del Espino.

Rápido – Atlético B 1-1 (0-1)

[0-1] Christian Perales 32’

[1-1] Yago 84’

Żółte kartki: Adrián, Cristian (Rápido)

Sędzia: Alfonso Vicente Moral (Salamanka, Kastylia i León)

Skład Rápido: Brais – Adrián, Roger, Cristian, Trigueros, Óscar, Deivid (Carlitos, 73′), Caballero (Yago, 58′), David, Diz, Isma (Carnero, 45′)

Skład Atlético B: Carlos Marín – Carlos Isaac, Sergi, Antonio Montoro, Rafa, Roberto Olabe, Juan Moreno, Cristian Perales (Alberto Rentero, 63′), Alberto Ródenas (Manny, 89′), Keidi Bare, Arona Sané (Andrés Solano, 78′)