Dziś mamy:30 September, 2020

Ramón Grosso: Marcos będzie szczęśliwy

Ramón Grosso, wujek Marcosa Llorente, wypowiedział się w jednym z wywiadów na temat przyszłości swojego bratanka. 

 

Plany Llorente. – Marcos ma jasny cel, którym jest gra. Chce grać i być w drużynie, która da mu taką możliwość. Chciałby swoją karierę mieć w Realu, ponieważ jest madridistą i chciałby triumfować wraz ze swoją drużyną, jednak na ten moment wydaje się to niemożliwe. Jest spokojny i chce wiedzieć gdzie będzie grał przed rozpoczęciem pretemporady. 

 

Jak podejmie decyzje. – Nie będzie patrzył na pieniądze, zadecyduje zaangażowanie klubu, który chce go pozyskać. To nie jest osoba dla której najważniejsze są pieniądze. Jesteśmy wszyscy bardzo zjednoczeni i dalej będziemy go wspierać jako rodzina. Jego decyzja będzie podyktowana zaangażowaniem klubu. 

 

Atlético. – Atleti ma bardzo dobry zespól, jest to klub ze stolicy, gdzie jego tata i dziadek również grali. Marcos będzie szczęśliwy grając w Atlético Madryt. 

 

Inne oferty. – Są trenerzy, którzy zmienili klub, a i tak dzwonią aby go sciągnąć. To prawda, ze Real bardzo mu pomógł, przede wszystkim prezydent, z którym ma świetny kontakt. Jednak wydaje się, ze nie pasuje do projektu Zidane i musi znaleźć inny klub. 
Share
0 0 Głos
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
0
Chcielibyśmy wiedzieć co o tym sądzisz, zostaw komentarz!x
()
x