Atletico Madryt vs Athletic Bilbao
1dn.23godz.48min.
11.91 X3.40 24.00 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto

Racing Ferrol 3-0 Atlético B: Blamaż z ligowym słabeuszem

Piłkarze rezerw Atlético nie będą miło wspominać 29. kolejki Segunda B. Mogący zbliżyć się do baraży Rojiblancos przegrali na wyjeździe 0-3 z przedostatnią drużyną grupy I, Racingiem Ferrol. Podopieczni Óscara Fernándeza utrzymali szóstą pozycję, ale zwiększyli stratę do czwartego miejsca, premiującego grą w fazie play-off do pięciu punktów.

Gospodarze objęli prowadzenie w 34. minucie za sprawą Maceiry, a zwycięstwo przypieczętowali po zmianie stron, kiedy wynik podwyższył w 63. minucie Pablo Rey, a ustalił w 77. Adrián Armental.

Kolejnym przeciwnikiem Atleti będzie Real Madryt Castilla. Derbowe starcie na Cerro del Espino odbędzie się w najbliższą niedzielę (18 marca) o 12:00. Rywal plasuje się na dziesiątej pozycji.

Ferrol – Atlético B 3-0 (1-0)

1-0 Maceira 34’

2-0 Pablo Rey 63’

3-0 Adrián Armental 77’

Żółte kartki: Aitor, Pascual, Pablo Rey (Ferrol); Olabe, Tachi (Atlético)

Sędzia: Alfonso Vicente Moral (Salamanka, Kastylia i León)

Skład Ferrolu: Mackay – Diego Seoane, Aitor Pascual, Aitor Arregui (Jacobo Trigo, 67’), Nano, Joseba Beitia, Armental, Abel Suárez, Joselu (Aarón Sánchez, 81’), Pablo Rey (Fran Sota, 78’), Maceira

Skład Atlético B: San Román – Rafa, Montoro, Tachi, Adrián Jiménez – Keidi, Olabe (Toni Moya, 66’) – Carlos Isaac (Arona, 66’), Jorge Ortiz, Manny (Ródenas, 73’) – Stephane