Dziś mamy:21 October, 2021

Quique: Musimy być silni

Quique Sanchez Flores chce, aby jego zespół zapomniał o dwóch ostatnich spotkaniach, które zakończyły się porażkami. Szkoleniowiec “Los Colchoneros” liczy, że starcie z Levante będzie punktem zwrotnym, a jego drużyna już wkrótce włšczy się do walki o czołowe miejsca.

Oczywiœcie analizowaliœmy oba spotkania i będziemy starali się korygować błędy. Nadal wierzę w mojš drużynę. Postaramy się wyeleminować błędy i jeszcze bardziej poprawić to, co w tej chwili jest dobre. Sš lepsze i gorsze chwile w sezonie. Nadal naszym celem jest to, co zakładaliœmy przed sezonem, czyli awans do Champions League – powiedział Quique.

Hiszpan wypowiedział się także na temat kibiców klubu z Vicente Calderon – Wiemy, że nasi fani nie sš w tej chwili szczęœliwi, ale muszš mieć zaufanie do zespołu. To jest recepta na sukces. Musimy być silni i przyjšć krytykę, która na nas spada.

Sš rzeczy, które nas niepokojš. Prawda jest taka, że mogliœmy wygrać te wszystkie mecze, ale popełnialiœmy karygodne błędy. Chciałbym jednak powiedzieć kibicom, że nie przegraliœmy bez walki. To, co dzieje się obecnie i to gdzie jesteœmy w tej chwili nie jest ważne. Liga kończy się w maju i wtedy będziemy mogli rozliczać się z wyników.

Na koniec Flores dodał – Gdy coœ nie idzie zbyt dobrze, tak jak w zeszłym roku, trzeba zakasać rękawy i wycišgnšć wszystko, co najlepsze z każdego. Nie możemy być przekreœlani po dwóch słabych spotkaniach.Share
0 0 Głos
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
0
Chcielibyśmy wiedzieć co o tym sądzisz, zostaw komentarz!x
()
x