Dziś mamy:30 May, 2024
31.05.2024, g. 02:00
Copa Libertadores
River Plate vs Deportivo Táchira FC
Do meczu pozostało:
0dn.12godz.41min.
11.11 X11.00 217.00 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Quique Flores œwiadomy nikłych szans na awans

 

Quique Sánchez Flores wie, że zakwalifikowanie się do następnej rundy Ligi Europy będzie ekstremalnie trudne po porażce z Arisem Saloniki.

 

„Nie zależymy od nas samych, więc nie mogę oszacować procentowo szansy awansowania do kolejnej fazy. Damy z siebie wszystko, co mamy najlepsze, aby przejœć dalej i teraz musimy wyobrazić sobie, jak ciężka będzie ta konkurencja.” – zauważył.

 

Szkoleniowiec Atlético przeanalizował przegranš i stwierdził:

 

„To był z wielu względów dziwny mecz. Uważam, iż nie mieliœmy kontroli w defensywie. Przeciwnicy nie atakowali nas tak wiele, ale mieliœmy dużo kłopotów w obronie. Daliœmy im dwa gole po stałych fragmentach, wpadaliœmy w kłopoty, ponadto nie byliœmy ostrzy. W pierwszej połowie, kiedy odrobiliœmy straty, znów popełnialiœmy błędy. Chcieliœmy kontrolować piłkę, zaliczać wiele podań – bez patrzenia na rywala. Powiedziałem moim zawodnikom w przerwie, że w œwiecie futbolu przypadki się zdarzajš i nieszczęœliwie straciliœmy dwa gole. Gdy szukaliœmy bramki, Aris nas rozbroił.”

 

„Zaczęliœmy niekorzystnie, lecz drużyna była w stanie zareagować. Zagraliœmy podobne spotkanie z Espanyolem. Ten czas jest zły. Taktycznie byliœmy oburzajšcy w ostatnich 10 minutach. Straciliœmy inteligencję potrzebnš do gry w piłkę. Kiedy mogliœmy coœ osišgnšć, nie robiliœmy tego; gdy natomiast staraliœmy się, nie byliœmy w stanie nic zrobić.”


„Jesteœmy w bardzo podobnej sytuacji do tej z ubiegłego sezonu, jak przychodziłem do zespołu. Bardzo dziwne rzeczy się działy w dwóch bardzo podobnych meczach, zwłaszcza błędy w obronie. Piłkarze wiedzš o nich i będziemy nadal pracować, żeby je poprawić. Jesteœmy w dziwnym miejscu. Napastnicy spoglšdajš za siebie i zastanawiajš się, co się dzieje z tyłu. Złe decyzje, brak zaufania… Nie lubię nikogo oszukiwać. Nie zamierzamy się poddawać. Pojedziemy do Niemiec z zamiarem wygranie, ale jeœli wszystko zależy od tego, co się stanie w Grecji – nie opierałbym się na Rosenborgu. To smutne, iż taka rzecz stała się na Vicente Calderón. Proszę kibiców o wybaczenie i będziemy dalej działać. W zeszłym roku w jeszcze gorszej sytuacji, udało nam się dać wiele emocji.” – zakończył Quique Sánchez Flores.

 Share
0 0 Głosy
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.

0
Chcielibyśmy wiedzieć co o tym sądzisz, zostaw komentarz!x