Dziś mamy:29 March, 2024
3dn.9godz.19min.

Pozuelo vs. Atlético 1-1: Lider doścignięty mimo straty punktów

Atlético B w spotkaniu 13. kolejki Tercera División zremisowało na wyjeździe z Pozuelo 1-1. Porażkę poniósł lider Getafe B, więc rezerwy Rojiblancos zrównały się punktami z zespołem z przedmieść Madrytu. Sytuacja w tabeli grupy VII jest bardzo wyrównana o czym świadczy różnica trzech oczek pomiędzy 1. a 10. lokatą.

Kibice przez długi czas nie mogli się na pierwszą bramkę. Wynik spotkania otworzył dopiero w 72. minucie Olabe, który wykorzystał podanie Caio z prawej strony. Goście nie cieszyli się jednak zbyt długo z prowadzenia, gdyż w cztery minuty później dla Pozuelo trafił Garci.

W kolejnym spotkaniu druga drużyna Colchoneros zmierzy się na własnym boisku z Alcorcón B. Mecz odbędzie się w najbliższą niedzielę o 12:00.

Pozuelo – Atlético B 1-1 (0-0)

[0-1] Olabe 72’

[1-1] Garci 76’

Żółte kartki: Nachete, Raúl Montero, De Loma, Cholo (Pozuelo); Olabe, Sergi (Atlético B)

Sędzia: Alejandro Patiño Alvarez

Skład Pozuelo: Salva – Busto, Barroso, Raúl Montero, Jorge – De Loma, Nachete – Ángel, Cholo (Fernando, 90’), Málaga (Cobos, 65’) – Garci (Gorka, 78’)

Skład Atlético B: San Román – Solano, Montoro, Alex, Sergi – Arona, Caio, Olabe, Juan Moreno (Rubén Fernández, 59’) – Perales (Zaka, 83’), Roberto (Keidi, 73’)

Źródło: clubatleticodemadrid.com