2dn.4godz.13min.

Powołania Atlético Madryt: Diego Costa jest już w pełni sił i może zagrać z Elche

Dziś wieczorem odbyła się ostatnia sesja treningowa Atlético Madryt przed jutrzejszym spotkaniem z Elche (Vicente Calderón, 20:30). Po jej zakończeniu Diego Simeone ogłosił listę piłkarzy, którzy znaleźli się w składzie na ten pojedynek. Wśród 19 nazwisk brakuje jedynie Ardy Turana (Turek cały czas pracuje indywidualnie, ale powinien być gotowy na przyszłotygodniowe starcie z Chelsea) oraz Javiego Manquillo i José Giméneza, których Cholo pominął. Świetną wiadomością jest to, że drugi dzień z rzędu normalnie ćwiczył Diego Costa. Niewykluczone, że Brazylijczyk z hiszpańskim paszportem znajdzie się nie tylko w kadrze meczowej, ale również w wyjściowym składzie.

Bramkarze: Daniel Aranzubia, Thibaut Courtois

Obrońcy: Diego Godín, Filipe, Toby Alderweireld, Juanfran, Emiliano Insúa, Miranda

Pomocnicy: Mario Suárez, Tiago, Koke, Raúl García, Cristian Rodríguez, Gabi, Diego, José Sosa

Napastnicy: Adrián López, David Villa, Diego Costa

Nieobecni: Arda Turan (kontuzja), Javi Manquillo, José Giménez (obaj decyzją trenera)