Dziś mamy:20 April, 2024
1dn.10godz.59min.

Podium Griezmanna, Lucas i Lemar uhonorowani

Griezmann został finalistą Złotej Piłki i otrzymał wraz z Lucasem i Lemarem wspólne uznanie dla drużyny Francji za zwycięstwo w Pucharze Świata w Rosji.

Antoine Griezmann, Lucas Hernandez i Thomas Lemar, zostali nagrodzeni za swój występ sportowy w roku 2018 podczas gali France Football, która odbyła się w poniedziałek w Paryżu. Griezmann ukończył na podium Złotej Piłki 2018. Gala odbyła się w Grand Palais w Paryżu. Pozostałymi dwoma finalistami byli Cristiano Ronaldo i Luka Modrić, który zwyciężył.

Wraz z trzema graczami, na gali był również prezydent: Enrique Cerezo, który nie chciał przegapić okazji, by uhonorować wspaniały rok Griezmanna: – Jesteśmy bardzo dumni z tego wspaniałego roku 2018, który zakończył Antoine Griezmann. Nasz gracz był kluczową częścią naszego zespołu w Lidze Europy i Super Cup, a także to ważny gracz gracz drużyny Francji, która została ogłoszona mistrzem świata, cieszymy się, że mamy go w naszym klubie.

Przedstawiamy również wypowiedz Antoniego: – Ciężko tu się znaleźć i dlatego jestem bardzo wdzięczny moim kolegom z drużyny. Jestem bardzo dumny z mojej pracy, mam nadzieję, że mogę grać tak dalej. Jestem dumny, że jestem wśród finalistów. W tym roku, oprócz Pucharu Świata, wygrałem w Superpucharze Europy i Lidze Europy i dziękuję wszystkim moim kolegom.

Antoine Griezmann ukończył magiczny rok 2018, w którym pomógł klubowi uzyskać dwa nowe tytuły: Ligę Europy i European Supercup. Wygral ze swoją reprezentacją Puchar Świata w Rosji. Griezmann miał decydujące dwie bramki, pierwszą w finale Ligi Europy, a drugą w finale Pucharu Świata. Francuska siódemka została również uznana za najlepszego gracza ostatniej Ligi Europy i finału Pucharu Świata. Jest to jego rok do zapamiętania. Gratulujemy!

Podczas gali uhonorowano również francuską drużynę za tytuł mistrzowski zdobyty w Rosji, latem tego roku. W tym uznaniu w Paryżu obecni byli Antoine Griezmann, Thomas Lemar i Lucas Hernandez. Trzej francuscy gracze osiągnęli maksymalny poziom na poziomie drużyny narodowej, dzięki temu Atletico staje się drużyną z najliczniejszymi mistrzami świata, ponieważ żaden klub nie ma ich tak wielu, jak Atlético.