Dziś mamy:17 June, 2021

Niedługo nowa odsłona, szukamy ludzi do redakcji!

Jak wiadomo w dzisiejszych czasach do prowadzenia serwisu niezbędne jest grono redakcyjne. Chcemy stawać się coraz lepsi pod każdym względem, zaczynajšc od jakoœci, kończšc na szybkoœci przekazu informacji w Wasze ręce.

Właœnie dlatego potrzebujemy osoby, które chętnie pomogš nam w rozwoju serwisu i sš otwarte na współprace.

Jeœli jesteœ zainteresowany posadš na naszej stronie, musisz spełniać poniższe wymogi:
– Minimum 15 lat,
– Dyspozycyjnoœć ,
– Stały dostęp do internetu,
– Znajomoœć języka angielskiego, hiszpańskiego lub niemieckiego,
– Nienaganna ortografia,
– Umiejętnoœć formułowania zdań,
– Ambicje.

Redaktor – na co dzień zajmuje się wyszukiwaniem aktualnoœci na zagranicznych serwisach, które następnie tłumaczy. Wymagana kreatywnoœć, bezbłędna ortografia i łatwoœć tłumaczenia tekstów z języka hiszpańskiego, angielskiego bšdŸ niemieckiego.

Publicysta – na tym stanowisku nie jest wymagana znajomoœć języka obcego. Osoba ubiegajšca się na to stanowisko powinna mieć „lekkie pióro” i obszernš wiedzš zwišzanš z Atletico Madryt. Publicysta najczęœciej korzysta z własnej wiedzy oraz wszelakich przemyœleń na aktualne tematy.

Korektor – osoba zajmujšca to stanowisko zajmuje się korektš newsów. Wymagana przede wszystkim bezbłędna interpunkcja, ortografia, umiejętnoœć odnalezienia ewentualnych błędów, no i mimo wszystko niezbędny jest czas do przeglšdania œwieżych aktualnoœci. Jako, że staramy się być coraz bardziej profesjonalni, chcemy wykluczyć błędy do minimum.

Kompilator – od osoby zajmujšcej to stanowisko wymagamy inwencji twórczej, umiejętnoœć posługiwania się programami (najlepiej Sony Vegas, jednak nie widzimy przeszkód, by posługiwać się Windows Movie Maker). Od kompilatora oczekujemy licznych kompilacji, na które sam zbierze odpowiednie materiały.

Praca na stronie odbywa się na zasadzie wolontariatu i nikt nie otrzymuje z tytułu pracy w serwisie żadnych pieniędzy!

Jeœli jesteœ zainteresowany, prosimy o kontakt pod adresem e-mail – [email protected]

Czekamy na Ciebie!Share
0 0 Głos
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
0
Chcielibyśmy wiedzieć co o tym sądzisz, zostaw komentarz!x
()
x