Real Sociedad vs Atletico Madryt
3dn.19godz.43min.
12.40 X3.30 23.00 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto

Niecodzienny wyczyn Iago

Pewnie niewielu z Was nazwisko Iago Herrerin coœ mówi, jednak w przedostatniej kolejce Segunda Division B, nasz podstawowy bramkarz Atletico B popisał się niecodziennym wyczynem. Strzelił on bowiem bramkę i to na wagę trzech punktów, które tak bardzo sš potrzebne naszej drugiej drużynie w walce o utrzymanie.

Do tego wydarzenia doszło 8. stycznia w spotkaniu z Getafe B, rozgrywanego na stadionie w Majadahonda. Młodzi „Rojiblanco” bardzo szybko wyszli na dwubramkowe prowadzenie po uderzeniach Regalon’a w 2. minucie oraz Jose Collado w 8.

Jednak w drugiej połowie za sprawš Alberto Manso’na oraz Pedro Alcaly Getafe B doprowadziło do wyrównania. W 72. minucie wybijajšcy piłkę z własnego pola karnego Iago, tak szczęœliwie uderzył futbolówkę, iż zaskoczył Gonzalo, bramkarza goœci i piłka zatrzepotała w siatce. Był to ostatni gol tego spotkania, dzięki któremu „Los Rojiblancos” zwyciężyli 3-2.

Dzięki tej wygranej Atetico B wydostało się z strefy spadkowej i z dorobkiem 24 punktów obecnie zajmujš 15. miejsce, punkt nad 16. Cacerno, które okupuje miejsce barażowe.

Niestety, mimo usilnych starań nie udało nam się znaleŸć na internecie video z tš niecodziennš bramkš.