Dziś mamy:16 September, 2021

Nabór do redakcji AtleticoPoland.com!

Jak wiadomo w dzisiejszych czasach do prowadzenia serwisu niezbędne jest grono redakcyjne. Chcemy stawać się coraz lepsi pod każdym względem, zaczynając od jakości, kończąc na szybkości przekazu informacji w Wasze ręce.

Właśnie dlatego potrzebujemy osób, które chętnie pomogą nam w rozwoju serwisu i są otwarte na współprace.

 


Jeśli jesteś zainteresowany posadą na naszej stronie, musisz spełniać poniższe wymogi:
– Minimum 15 lat,
– Dyspozycyjność ,
– Stały dostęp do internetu,
– Znajomość języka angielskiego, hiszpańskiego lub niemieckiego (jednego z nich),
– Nienaganna ortografia,
– Umiejętność formułowania zdań,
– Ambicje.

Redaktor – na co dzień zajmuje się wyszukiwaniem aktualności na zagranicznych serwisach, które następnie tłumaczy. Wymagana kreatywność, bezbłędna ortografia i łatwość tłumaczenia tekstów z języka hiszpańskiego, angielskiego bądź niemieckiego.

Publicysta – na tym stanowisku nie jest wymagana znajomość języka obcego. Osoba ubiegająca się na to stanowisko powinna mieć „lekkie pióro” i obszerną wiedzą związaną z Atletico Madryt. Publicysta najczęściej korzysta z własnej wiedzy oraz wszelakich przemyśleń na aktualne tematy.

Jeśli jesteś zainteresowany, prosimy o kontakt pod adresem e-mail – [email protected] w tytule wpisując “Praca na AtleticoPoland.com”

UWAGA – Zanim wyślesz zgłoszenie porządnie się zastanów, czy faktycznie posiadasz czas, aby współpracować z nami. W przeszłości wielokrotnie spotykaliśmy się z słomianym zapałem wielu osób, więc prosiłbym o zgłaszanie tylko poważnych kandydatur.Share
0 0 Głos
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
0
Chcielibyśmy wiedzieć co o tym sądzisz, zostaw komentarz!x
()
x