Villarreal vs Atletico Madryt
3dn.13godz.24min.
13.10 X3.75 22.20 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto

MŚ U-20: Podsumowanie fazy grupowej

Mistrzostwa Świata U-20 wkraczają w fazę pucharową. Wczoraj odbyły się ostatnie spotkania fazy grupowej, więc czas na raport dotyczący naszych zawodników: Leandro Cabrery, Koke i Jorge Pulido

Urugwajski obrońca zagrał po raz trzeci pełne 90 minut w barwach swojej reprezentacji, jednak ta uległa 0:1 Kamerunowi i odpadła z rozgrywek, zajmując z dwoma punktami ostatnie miejsce w swojej grupie. Znacznie lepiej wiedzie się pozostałej dwójce – reprezentacja Hiszpanii rozgromiła Australię 5:1 (warto dodać, że wszystkie bramki padły w pierwszej połowie) i pewnie wygrała swoją grupę z kompletem zwycięstw i aż jedenastoma strzelonymi bramkami. Jorge Pulido rozegrał pełne 90 minut i został ukarany żółtą kartką, a Koke spędził cały mecz na ławce rezerwowych, ale było to spowodowane tym, że selekcjoner postanowił dać odpocząć kilku najważniejszym zawodnikom.

W fazie pucharowej, w 1/8 finału, Hiszpanie zmierzą się z Koreą Południową, a w razie awansu, w ćwierćfinale zmierzą się z lepszym z pary Brazylia – Arabia Saudyjska. Mecz z Azjatami odbędzie się w nocy 10/11 sierpnia o godzinie 00:00. Naszym zawodnikom życzymy powodzenia!