Mallorca vs Atletico Madryt
2dn.14godz.47min.
13.80 X3.25 22.00 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto

Mourinho: Dawajcie mi takiego sędziago co tydzień

Na pomeczowej konferencji prasowej trener Realu Madrid, Jose Mourinho podkreœlił – Graliœmy lepiej w pierwszej połowie niż w drugiej. Faktem jest że nie zaczeliœmy tego meczu zbyt dobrze. Wiedzieliœmy że możemy strzelić bramkę i wygrać bez robienia jakichkolwiek zmian i uzyskaniu cišgłoœci.

Chcieliœmy mieć przewagę bramek niż przystšpimy do rewanżowego spotkania. Myœlę że rezultat 2-1 był by dobrym wynikiem dla nas. Jednak strzeliliœmy kolejnego gola i to nam bardziej ułatwi sprawę awansu. Prowadzimy, ale wiemy że na Vicente Calderon będzie ciężko – powiedział

„The Special One” pochwalił sędziego za dobry mecz, jednak przyznał że popełnił dwa błędy – Kun był na spalonym przy pierwszej bramce, a także pomagał sobie rękš przy sytuacji, gdzie Diego Forlan trafił w słupek w drugiej połowie. To sš dwa fragmenty meczu gdzie sędzia liniowy się pomylił. On jest bardzo dobrym sędziš. Możesz mieć mecze takiego typu, jeœli taka osoba będzie gwizdać przez 90 minut, a gra będzie dynamiczna i otwarta. On jest bardzo dobrym sędziš i lubię go bardzo. Dawajcie mi takiego sędziego co tydzień – zakończył.