Dziś mamy:16 September, 2021

Miranda kolejnym wzmocnieniem?

Atlético Madryt rozpoczęło zimowe uzupełnianie składu. Już doszło do porozumienia z Corinthians w sprawie Elíasa, a teraz negocjuje transfer jednego z najlepszych brazylijskich obrońców, Mirandy. Sao Paulo żšda za swojš gwiazdę 2 miliony €, ale kontrakt stopera wygasa za pół roku, dlatego Los Rojiblancos chcš zapłacić mniej.

 

 

Co więcej, 25% karty zawodnika należy do… Los Colchoneros, ze względu na porozumienie odnoœnie sprzedaży Clébera Santany. 26-letni defensor nie zamierza przedłużać umowy ze swoim obecnym pracodawcš i najprawdopodobniej odejdzie w styczniu za czapkę gruszek, ewentualnie w lecie za darmo.

 

Bioršc pod uwagę sytuację piłkarza, Atlético liczy na minimalny wydatek finansowy, Sao Paulo nawet obniżyło swoje warunki z 2,5 do 2 milionów €. Działacze klubu z Vicente Calderón w dalszym cišgu starajš się zmniejszyć wymagania Tricolor Paulista, a jeœli nie uda się dojœć do porozumienia, to w styczniu rozpocznš rozmowy bezpoœrednio z Mirandš w sprawie transferu na prawie Bosmana.

 

Jesús García Pitarch ceni Brazylijczyka za dobre warunki fizyczne, szybkoœć, technikę, wytrzymałoœć i umiejętnoœć wyprowadzenia piłki. Dyrektor sportowy widzi braki w formacji obronnej, więc myœli o kolejnym wzmocnieniu tej pozycji. Miranda nie posiada paszportu kraju Unii Europejskiej, a po przyjœciu Elíasa miejsca dla extracomunitarios będš już zajęte. Jednak Diego Godín może dostać w przyszłym tygodniu hiszpańskie obywatelstwo, a najpóŸniej na poczštku stycznia, także ta kwestia nie powinna być problemem.

 Share
0 0 Głos
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
0
Chcielibyśmy wiedzieć co o tym sądzisz, zostaw komentarz!x
()
x