Dziś mamy:27 April, 2024
0dn.18godz.50min.

Luis Garcia: to œwietna drużyna, a Quique to fantastyczny trener

Przyjazd tutaj to dla mnie coœ wyjštkowego, przypomniały o sobie wszystkie lata, kiedy grałem na Vicente Calderon.”- powiedział na pomeczowej konferencji Luis Garcia, szkoleniowiec rozbitej w niedzielnym spotkaniu drużyny Levante.

Po druzgocšcej porażce swojej drużyny (4:1) szkoleniowiec dodał:Nie zagraliœmy na wyżynach swoich możliwoœci. To nie był najlepszy mecz w naszym wykonaniu. le przygotowaliœmy się do meczu z dobrš drużynš, majšcš œwietnych graczy.”

Trener granatowo-czerwonych przyznał, że pierwsza połowa spotkania odbyła się „na jednš bramkę” i że drużyna gospodarzy od pierwszych minut zastosowała pressing.

Byli lepsi od pierwszej minuty, nie mogliœmy wcale utrzymać się przy piłce, szybko jš traciliœmy i mieliœmy spore problemy z jej odbiorem. Dlatego zostaliœmy rozbici. Jednak końcówka pierwszej połowy w naszym wykonaniu była dobra, udało nam się zremisować, a nawet mogliœmy objšć prowadzenie.”

Garcia nie szczędził słów pochwały dla drużyny z Madrytu. „To œwietna drużyna, a Quique to fantastyczny trener. Fani w Madrycie zasłużyli na takie zwycięstwo i sukcesy.”