Dziś mamy:26 May, 2024
27.05.2024, g. 20:00
Liga Arabska
Al Hazm vs Abha Club
Do meczu pozostało:
1dn.8godz.4min.
14.67 X4.67 21.66 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Legenda Torres

Kilka dni temu Fernando Torres poinformował za pomocą mediów społecznościowych swoich fanów, iż po 18 sezonach kończy swoją karierę piłkarską.

 

W niedziele o godzinie 19:00 (10:00 w Japonii) piłkarz pojawił się na konferencji prasowej, która trwała ponad godzinę.

 

Fernando wytłumaczył swoją decyzje oraz zapowiedział swoje plany na przyszłość. Przedstawiamy niektóre wypowiedzi zawodnika:

 

– Zawsze jestem dla siebie surowy. Zawsze chce być szczery i grać na poziomie na jakim myślę iż powinienem grać. Myślę, ze nadszedł moment którym nie jestem w stanie na poziomie na jakim chciałbym grać. Nie chce dojść do momentu, kiedy wybiegnę na boisko i nie będę rozkoszować się grą. Dlatego chce zakończyć karierę, wcześniej niż ten moment nadejdzie. Dlatego znając moje ciało i słuchając jego potrzeb, sądzę przede wszystkim pod względem psychicznym iż ten moment nie jest daleko… Chcę zakończyć karierę w dobrej formie, zanim to nastanie. Zawsze bylem szczery wobec samego siebie i wobec klubu dla którego gra. Myślę, ze to najlepszy sposób. Dalem z siebie wszystko dla klubu i dalej będę dawać w nadchodzących dwóch miesiącach, jednak moje odejście to najlepszy sposób na pomoc zespołowi. 

 

– Myślę, ze to jest coś czego wszyscy się spodziewali. Atlético Madryt to moje życie, dlatego bardzo prawdopodobne iż nasze drogi znów się zejdą. Będziemy połączeni w jakiś sposób w przyszłości, ale nie od razu. To co chciałbym robić w Atlético, jeśli miałbym okazje do powrotu do drużyny, to coś wielkiego, do czego potrzebuje przygotowania. Muszę się wiele nauczyć i zrozumieć w stu procentach jak to wszystko funkcjonuje. Dlatego nie wrócę, tylko po to aby być pojawiającą się od czasu do czasu znaną personą. Jeśli tam wrócę, to będę robił wielkie rzeczy, pomogę klubowi wejść na wyższy level. Dlatego potrzebuje czasu. Nie mam doświadczenia, ani znajomosci trenowania drużyny. Dlatego tak jak powiedziałem wcześniej potrzebuje czasu, aby się przygotować do wielkich celów. Tak to może wyglądać. 

 

źródło: foto: RzeczpospolitaShare
0 0 Głosy
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.

0
Chcielibyśmy wiedzieć co o tym sądzisz, zostaw komentarz!x