Dziś mamy:17 June, 2021

Kto za Uruguayo?

 

Bardzo prawdopodobne odejœcie Diego Forlána z Atlético Madryt powoduje, iż działacze klubu z Vicente Calderón muszš poszukać jego następcy, zawodnika podobnego kalibru.

 

Dziennik AS przedstawił nam dzisiaj czwórkę kandydatów, którzy mogš w przyszłym sezonie założyć czerwono-białš koszulkę, kto wie, czy z numerem 7.

Gervinho

Umowa z Lille wygasa mu w 2012 roku, reprezentant Wybrzeża Koœci Słoniowej nie zamierza jej przedłużać, toteż byłby dostępny w przystępnej cenie. Jest jednym z objawień obecnych rozgrywek Ligue 1 i w całej piłkarskiej Europie. Może występować jako drugi napastnik, bšdŸ na skrzydle. Nie zajmowałby miejsca dla piłkarzy bez paszportu Unii Europejskiej.

 

Arda Turan

Atlético Madryt zainicjowało już kontakty z Galatasaray. Arda zazwyczaj gra na boku pomocy, chociaż zdarzało mu się pełnić rolę ofensywnego pomocnika oraz cofniętego napastnika. Mógłby przenieœć się do stolicy Hiszpanii za podobnš kwotę, jak Pablo Piatti.

 

Pablo Piatti

Wzbudził duże zainteresowanie wœród dyrektorów Los Colchoneros, lecz jego największš wadš jest cena. Nawet niemal pewny spadek Almeríi do Segunda División nie obniży zbytnio wartoœci Argentyńczyka. Kwota transferowa wahałaby się w granicach 10 milionów €. 22-latek jest nieco nieregularny, natomiast posiada włoski paszport, co bez wštpienia ma znaczenie w perspektywie budowania składu Atlético.

 

Pablo Osvaldo

Atlético już dogadało się wczeœniej z Adriánem z Deportivo, jednak Osvaldo to zawodnik o większej jakoœci. Jest wielkš sensacjš w Espanyolu i stał się głównym celem transferowym drużyny znad Manzanares.

 Share
0 0 Głos
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
0
Chcielibyśmy wiedzieć co o tym sądzisz, zostaw komentarz!x
()
x